
Milí čtenáři, v našich životech je toho tolik, zač můžeme Pánu Bohu děkovat. Budeme rádi, když i Vaše poděkování budeme moci zveřejnit na tomto místě. Napište nám.
Chtěl bych poděkovat Nejsvětější Trojici, sv. Panně Marii, sv. Otci Piovi, Šarbelovi, Peregrinovi a andělu strážnému mé dcery za vyslyšení proseb za její uzdravení z vážné nemoci. Děkuji také za časopis Immaculata.
čtenář
Rád bych touto cestou vyjádřil své upřímné poděkování a prosbu o modlitbu za vězeňského kaplana Jaromíra S., který mě provází na mé katolické životní cestě a pravidelně mi uděluje svaté přijímání. Mé díky patří také mému příteli a knězi ze Svatého Kříže, Jakubovi M. Ať jim Bůh žehná! Děkuji jim za vše, co pro mě udělali.
Zdeněk
Chci poděkovat Pánu Bohu za uzdravení a za velkou ochranu, kterou mi poskytla naše Matička, Panna Maria Fatimská. Při mém odjezdu na operaci jsem dostala křížek a v srdci mě provázela víra, že doktor léčí, ale Bůh uzdravuje. Děkuji Bohu za jeho nekonečnou lásku a Panně Marii za přímluvu. Lékaři byli překvapeni mým věkem (87 let), přesto pan primář provedl operaci a vše dopadlo dobře. Lékařům patří velké díky, modlím se za ně každý den. Jsem vděčná za Boží milosrdenství a ochranu Panny Marie. Každý den děkuji za všechny milosti, které jsem od Boha obdržela, a za to, že vstoupil do mého života, srdce i očí. Modlím se za všechny a za všechno a jsem šťastná, že mohu žít, sice nyní sama, ale syn mě navštěvuje a pomáhá mi. Děkuji za vše!
vděčná rytířka Boženka
Milí čtenáři, srdečně Vás prosím o modlitbu za mého nemocného syna. Trápí ho silné bolesti nohou i celého těla, velká únava a potíže s játry. Lékaři zatím neznají příčinu jeho obtíží. Velmi prosím Pána o jeho uzdravení, aby mohl znovu prožívat pokoj, radost a spokojenost. Děkuji Vám za každou modlitbu i duchovní podporu.
rytířka Ludmila
Srdečně děkuji za časopis Immaculata a za všechno povzbuzení, které přináší. Spolu s celou rodinou máme stále za co Pánu Bohu děkovat.
Už je to více než padesát let, kdy jsme před Vánocemi jeli do Brna. Jela jsem s dcerkou, maminkou a bratrem, který řídil. Maminka se vedle něho jako obvykle modlila růženec. Za Ivanovicemi jsme na staré silnici dostali v zatáčce smyk. Auto se stalo neovladatelným, dostali jsme se do protisměru a hrozil čelní náraz. Vtom se však naše auto jakoby zázrakem otočilo zpět do směru, odkud jsme přijeli, a skončilo v příkopu. Od Ivanovic přitom jelo několik dalších aut, a kdybychom pokračovali po silnici, srážce bychom se nevyhnuli. Nestalo se nám ale nic. Ochotní řidiči nám pomohli vytlačit auto a mohli jsme pokračovat dál. I po tolika letech cítím, že nás tehdy Pán Bůh zázračně ochránil. Boží pomoc jsem zakusila i nedávno, když jsem v autobusu nechala tašku s doklady, peněženkou i lékařskými zprávami. Právě tehdy se nečekaně objevil syn a nabídl se, že mě odveze. Když jsem pak zjistila, že tašku nemám, napadlo ho, že zůstala v autobusu. Zavezl mě na nádraží a my jsme ten autobus ještě stihli. Taška ležela stále na sedadle. Stačilo pár minut a všechno mohlo dopadnout jinak.
Za to všechno chci Pánu Bohu z celého srdce poděkovat. Zároveň přeji všem požehnané velikonoční svátky, plné nové naděje, radosti ze vzkříšení a pokojného aleluja. Pamatujme v modlitbě na potřeby církve, na rodiny, nemocné, trpící, mladé lidi, kněze i nová kněžská a řeholní povolání a na tolik potřebný mír ve světě.
vděčná rytířka Jarmila
QR platba na účet časopisu Immaculata: 7498984001 / 5500.
Objednat

