Kurz pro animátory M. I.

Otevření kurzu pro animátory M. I. Stále noví a noví členové hnutí Rytířstva Neposkvrněné Panny Marie nás stavějí před praktický problém, a sice jakým způsobem můžeme zajišťovat péči o takovouto skupinu lidí. Aby se naše společenství mohlo rozvíjet, potřebuje mít připravené animátory. A zde Read More »

Letem M. I. světem - 158

Letem M. I. světem čili rytíři v akci text: Jitka Navrátilová | koordinátorka M. I.   Rekolekce v Brně (23. - 25. 11. 2018) Stalo se již tradicí, že pro rytíře Neposkvrněné připravujeme jednou ročně rekolekce, které jsou otevřeny také pro ty, kteří nejsou přímo členy Rytířstva. Read More »

Žehnejte a neproklínejte

Žehnejte a neproklínejte Modlitební úmysl M. I. na leden:  Aby Církev přinášela kdykoli a kamkoli poselství míru a křesťanské naděje. text: Jacek Pędziwiatr | překlad br. Bohdan Říkal mi jeden kněz, že když navštěvoval své farníky, přišel jednou do domu, kde v přízemí Read More »

Pobožnosti prvních sobot

Pojďme splnit prosbu Panny Marie z Fatimy a obětujme Jí smírné pobožnosti prvních sobot na usmíření urážek proti Jejímu Neposkvrněnému srdci. Od ledna do září 2019 se budou tyto pobožnosti společně konat v kostele sv. Janů (u minoritů) v Brně. Začínáme 5. ledna 2019 Připojte se k nám. Read More »

Požehnané Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2019

Milí Rytíři a Rytířky Neposkvrněné Panny Marie, milí Čtenáři, přejeme Vám, ať Kristus je Vaším světlem při hledání Vašich životních cest, ať je Vaším pokojem a jistotou uprostřed nepokojů a zmatků tohoto světa, ať je Vaší silou a posvěcením navzdory všem pokušením a vlastní slabosti, abyste s Ním a v Něm nalezli odpovědi na všechny otazníky svého srdce. za Národní centrum Rytířstva Neposkvrněné a za redakci časopisu Immaculata bratr Bohdan Heczko OFMConv a Jitka Navrátilová a všichni bratři minorité Read More »

Older Entries »