Duchovní cvičení pro M. I. – Každodennost s Pannou Marií

Srdečně zveme na duchovní cvičení nejen pro čtenáře Immaculaty a a členy Rytířstva Neposkvrněné Panny Marie. Duchovní obnova se koná ve dnech 22. – 24. listopadu 2019 v exercičním domě v Českém Těšíně. Duchovní obnovu vedou: P. Adam Rucki, br. Bohdan Heczko OFMConv, Jitka Navrátilov, Ph.D. Read More »

101 let neodčiněné národní urážky Matky Boží a naší Matky

Dne 3. listopadu, v den výročí stržení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze, proběhne zde modlitební shromáždění. Read More »

Růžencová slavnost v Brně

Milí rytíři a rytířky Neposkvrněné, srdečně Vás zveme v pondělí 7.10.2019 v 18.00 hodin na růžencovou slavnost do kostela svatého Michala v Brně. Jako projev naší vděčnosti chceme Panně Marii darovat růže. Proto prosíme, přineste každý s sebou růži. Přineseme Read More »

Pouť k Pražskému Jezulátku

Večeřadlo Křenovice a ctitelé Pražského Jezulátka zvou na 3. POUŤ S DĚTMI K PRAŽSKÉMU JEZULÁTKU za mír v naší zemi, za rodiny a nenarozené děti. Read More »

ZA MARIÍ PŘES PLOT

Pan Karel Šťáva vypráví příběh, jak se ještě za komunistické totality vloupal do lapidária, kde byla uchovávána hlava Panny Marie ze sloupu ze Staroměstského náměstí. Read More »

Older Entries »