Mše svaté za čtenáře a za dobrodince Immaculaty v roce 2020

V našem brněnském klášteře minoritů je sloužena každý měsíc mše svatá za čtenáře a za dobrodince časopisu Immaculata. Moc děkujeme všem našim čtenářů a dobrodincům za podporu. Pán Bůh ať Vám odplatí Vaší štědrost. Read More »

Požehnané Vánoce

Milí rytíři Neposkvrněné Panny Marie, o Vánocích vstoupil Kristus do našeho času, a dal tak smysl našim životům. Od malého betlémského Dítěte jsme dostali dar nevýslovné ceny – naši spásu. Proto i my pojďme do Betléma a spolu s pastýři přijměme toto malé dítě s vírou a láskou do svých srdcí a životů. Read More »

První soboty v roce 2020

Milí Čtenáři a milí rytíři a rytířky Panny Marie Neposkvrněné, zveme Vás ke společnému slavení pobožností „Prvních sobot“, které se budou konat v našem brněnském kostele sv. Janů (u minoritů). Cyklus prvních sobot začneme již v lednu (4.1.2020) a budeme pokračovat až Read More »

Duchovní cvičení pro M. I. – Každodennost s Pannou Marií

Srdečně zveme na duchovní cvičení nejen pro čtenáře Immaculaty a a členy Rytířstva Neposkvrněné Panny Marie. Duchovní obnova se koná ve dnech 22. – 24. listopadu 2019 v exercičním domě v Českém Těšíně. Duchovní obnovu vedou: P. Adam Rucki, br. Bohdan Heczko OFMConv, Jitka Navrátilov, Ph.D. Read More »

101 let neodčiněné národní urážky Matky Boží a naší Matky

Dne 3. listopadu, v den výročí stržení Mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze, proběhne zde modlitební shromáždění. Read More »

Older Entries »